Boots Pharmaceuticals Acetylcysteine Hoesttabletten Bruis 600 mg 10 stuks
Tap op de afbeelding om in te zoomen. Ga met uw muis over de afbeelding om in te zoomen.

Boots Pharmaceuticals Acetylcysteine Hoesttabletten Bruis 600 mg 10 stuks

16403282

In voorraad


€ 5,99

Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter.

Gebruik je nog andere geneesmiddelen? Vraag je apotheek om advies. Raadpleeg bij aanhoudende klachten of twijfel altijd je arts of apotheker.

Dit middel kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen waarbij vastzittend slijm het ophoesten ervan bemoeilijk. Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest.

Lees meer

Details

Dit middel kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen waarbij vastzittend slijm het ophoesten ervan bemoeilijkt. Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest.

Wijze van gebruik
1 Maal per dag 1 bruistablet.
Patiënten die moeite hebben met het ophoesten van slijm (ouderen of verzwakte patiënten), wordt geadviseerd het middel ’s morgens in te nemen. Los de bruistablet op in een half glas water. Drink de oplossing daarna meteen op.

Gebruik Boots Pharmaceuticals Hoesttabletten Bruis Acetylcysteïne 600 mg, bruistabletten, altijd precies zoals je arts dat heeft verteld. Twijfel je over het juiste gebruik? Neem dan contact op met je arts of apotheker.

Heb je te veel van dit middel gebruikt? Klachten die kunnen voorkomen zijn: misselijkheid, braken en diarree. 
Wanneer je teveel van dit middel hebt ingenomen, neem dan onmiddellijk contact op met je arts of apotheker. 

Ben je vergeten dit middel te gebruiken?
Als je bent vergeten een dosis in te nemen en het is bijna tijd voor de volgende dosis, neem dan niet de ‘vergeten’ dosis in, maar ga verder met het schema. Neem geen dubbele dosis om een vergeten dosis in te halen.

Voor gebruik

Dit product is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter.

Griep

Ga naar je huisarts als de verkoudheid of griep binnen een week niet verbeterd of nog niet over is of als de koorts na 5 dagen nog niet minder is geworden.

Oorpijn

Neem contact op met je huisarts bij kinderen vanaf 6 maanden met oorpijn die ondanks zelfzorgmedicatie binnen 3 dagen zieker worden of waarvan de situatie niet beduidend verbeterd. Neem in geval van hoge koorts (hoger dan 40 °C) contact op met je huisarts.

Verstopte neus

Als fysiologische zoutoplossing bij baby's met een verstopte neus en weghalen van het slijm met een afzuigpompje onvoldoende effect hebben, breng dan een bezoek aan je huisarts. Doe dit zeker als er problemen met drinken ontstaan.

Hoest

Is je hoest, ongeacht het gebruik van zelfzorgmiddelen, na 3 weken de hoest niet verdwenen neem dan contact op met je huisarts. Heb je astma of COPD of gebruik je cardiovasculaire medicatie  neem dan na maximaal 5 dagen contact op met je huisarts. Bij verschijnselen van kortademigheid of ziek zijn neem je het beste gelijk contact op met je huisarts.

 

bron KNMP

Kinderen met koorts (temperatuur 38 °C of hoger)

  • jonger dan 1 maand
  • bij ernstig ziek zijn of snel achteruit gaan
  • anders ziek is dan je gewend bent
  • suf is en moeilijk wakker te krijgen
  • huilt en niet te troosten is
  • kreunt
  • slecht drinkt (minder dan de helft van normaal) 
  • een halve dag geen natte luier heeft of niet heeft geplast
  • aanhoudend overgeeft
  • niet-wegdrukbare rode vlekjes krijgt 
  • een bleke of vlekkerige huidskleur krijgt, of blauwe lippen
  • kortademig wordt, hoorbaar ademhaalt en daarbij kwijlt, of periodes van ademstilstand heeft
  • een koortsstuip heeft
  • wanneer het kind tussen de 1 en 3 maanden oud is
  • een verminderde afweer heeft, of een aandoening waarbij infectie gevaarlijk is, zoals aangeboren afwijkingen aan hart of longen, of diabetes heeft.
  • als de koorts na een paar dagen weer terug komt

Kinderen met oorpijn

  • Kinderen jonger dan 6 maanden, bij wie de oorpijn na 1 dag niet is verbeterd
  • Kinderen vanaf 6 maanden, bij wie de oorpijn na 3 dagen niet is verbeterd 

Volwassenen en kinderen met hoest

  • Kinderen jonger dan 3 maanden
  • Bij hoest die al langer dan 3 weken bestaat
  • Bij het ophoesten van bloederig slijm
  • Bij benauwdheid of piepende ademhaling
  • Bij vermoeden van kinkhoest
  • Bij hoest als vermoedelijke bijwerking van een medicijn 

Volwassenen met koorts (temperatuur 38 °C of hoger)

  • Ouder dan 75 jaar, met een zieke indruk
  • Bij kortademigheid of sufheid
  • Wanneer je erg weinig drinkt of plast
  • Als de koorts langer dan 5 dagen aanhoudt
  • Als de koorts na een paar dagen terugkomt
  • Bij hart- of longaandoening, diabetes of een verminderde nierfunctie
  • Bij verminderde afweer, of een aandoening waarbij infectie gevaarlijk is
  • Bij plotseling optredende koorts na een verblijf in de tropen (in verband met malaria)

bron KNMP

De werkzame stof in dit middel is acetylcysteïne.

De andere stoffen in dit middel zijn natriumwaterstofcarbonaat (E500) (overeenkomend met 115
mg natrium), citroenzuur (E330), sucralose (E955) en sinaasappelsmaakstof (bevat o.a. Arabische
gom (E414), butylhydroxyanisol (E320), citroenzuurmonohydraat (E330) en maltodextrine)

Schrijf je eigen beoordeling

Plaats een beoordeling over: Boots Pharmaceuticals Acetylcysteine Hoesttabletten Bruis 600 mg 10 stuks

Hoe waardeer je dit product? *

  1 ster 2 sterren 3 sterren 4 sterren 5 sterren
Prijs
Kwaliteit

Schrijf de eerste beoordeling van dit product

Bij het gebruik maken van de site gaan we er vanuit dat je akkoord bent met de cookies.

Contact Boots webshop
  • Bel
  • Mail